امروز پروپوزال شماره 1 با اسم رمزی LLP تموم شد! راستشو بخوای یکم دلم گرفته بود! حس برداشتن پیش دستی های پُر پوست میوه بعد اینکه مهمونا رفتن، از سر سفره عید بهم دست داد! (چی گفتم!) آخرین نتیجه تست‌ها رو آنالیز کردیم و تموم من زودتر خداحافظی کردم چون اگه بیشتر از اون میموندم اونجا دلم میترکید! 

همیشه هر وقت فکر کردم یا حس کردم همه چی داره به سمت خوب شدن پیش میره، یهو جلوم یه دره دیدم! 

حالا درسته 3 تا پروپوزال دیگه هم هست، هنوزم تو آزمایشگاه هستم (تا همیشه هستم) ولی خب! این پروپوزالو دوس داشتم. از دانشجوی ارشد این پروپوزال خیلی چیزا یاد گرفتم! دقیق بودن، منظم بودن، سریع بودن. از بس که سرم غر زد :))) 

امروزم از آخر گفت: "دیگه یه پا استاد شدی :)" 

راستشو بخوام بگم این از صد تا خداحافظی هم بدتر بود برا من! برا دلم! 

اومدم بیرون، قدم زدم، قدم زدم. آخ که چقدر قدم زدم! تنم مثل تنه درختایه کاج به صف کشیده بلوار غزالی سرد بود و خودمم مثل برگاش بی روح! 

داشتم به این فکر میکردم که زندگی چقدر غیر قابل تحمله و لا به لای همین غیر قابل تحمل بودناش چه لحظه های قشنگی داره! همه اون لحظه‌های خوب رو مرور کردم تا یهو دیدم رسیدم خونه! اتاقم پر کاغذ و نوشته و آنالیز تست و گزارش بود! همه رو جمع کردم و گذاشتم توی پوشه قرمز و گذاشتم یه جایی که فعلا نبینمشون! فعلا دل گرفتن هام یکی دو تا نیست.

بالا: تصویری از آخرین تستی که داشتیم!.

دانشجوی ارشدی که کلی سرم غر زدی و همین غر زدنا باعث شد من دقیق، منظم و سریع‌تر بشم، امیدوارم موفق باشی، توی هر هدفی که در آینده داری :)

پایان.

پ.ن: اسم رمزی‌ که گذاشتم از خودم ساختما! آزمایشگاه زیرزمینی که کار نمیکنم :)))

پسره سر به هوا و تفاوت آگار با براث..!

قصه شکستی که شروع پیروزی هام بود!

پایان پروپوزال شماره 1

,پروپوزال ,یه ,گذاشتم ,رو ,دلم ,سرم غر ,و گذاشتم ,قدم زدم ,غیر قابل ,شماره 1

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ویروس کرونا دومینوی زندگی عکس تشخیص ترکیدگی لوله تضمینی 09121250883 بیمه البرز رشت احساس جنون دوره تخصصی دکوراسیون داخلی دکتر غدد تیروئید دیابت وبلاگ همراه مشاورفا Mahdi Barzegar | مهدی برزگر